Jubilejní ročník 2022 byl zahájen

Dvacáté výročí Zaměstnavatele roku oslaví organizátoři, partneři i účastníci vyhlášením mimořádné ceny Zaměstnavatel desetiletí, která byla v historii udělena zatím pouze jednou v roce 2012. A samozřejmě se můžeme těšit také na tradičně širokou paletu všech Výročních cen Klubu zaměstnavatelů – největšího souboru HR ocenění v České republice.

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku je vlajkovou lodí prestižní skupiny cen a soutěžní dotazník letošního ročníku si můžete nezávazně a bezplatně vyzkoušet v odkazu REGISTRACE ZDE. Teprve po jeho vyplnění a odeslání dochází k závazné a zpoplatněné přihlášce.

Sestavu Výročních cen Klubu zaměstnavatelů doplňují Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou, Cena personalistů za nejlepší HR projekt, Osobnost roku v oboru HR, Cena za ochranu zdraví a personalisté se aktivně zapojují také do hodnocení středních škol, VOŠ i fakult VŠ „ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI“.

Premiéru bude mít letos také KANTÝNA ROKU, která ocení kvalitní zaměstnanecké stravování. Kompletní přehled a informace k zapojení do všech kategorií Výročních cen nabízí přehledně web Klubu zaměstnavatelů.

Kontakt
+420 604 232 251
info@klubzamestnavatelu.cz

Obchodní adresa
KLUB ZAMĚSTNAVATELŮ MANAGEMENT a.s.
Novákových 320/18
180 00 Praha 8

Korespondenční adresa
Nad Kazankou 235/24
171 00 Praha 7