Registrace pro ročník 2021 – dotazníky přijímáme do 16. 7.

Letošní ročník ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku probíhá s ohledem na opatření proti Covidu opět s odkladem regionálních vyhlášení i celostátního finále na období září – listopad. Věříme, že se po loňském přerušení možnosti osobního setkání v polovině ročníku letos osobně potkáme na akcích v atraktivních prostředích a oslavíme společně také 10. výročí založení Klubu zaměstnavatelů.

Ještě do 16. července můžete po předchozí registraci a obdržení soutěžních podkladů k nezávaznému posouzení odeslat vyplněný dotazník dle metodiky PwC Saratoga.

Přihlašovat můžete také HR projekty do soutěže Cena personalistů, jejíž regionální kola proběhnou v rámci vyhlášení Zaměstnavatelů regionů v jednotlivých krajích. Druhé kolo přihlášek HR projektů má uzávěrku 30. 6. s preferencí výběru vhodné lokality, ale třetí vlnu nominací budeme přijímat ještě v průběhu července. Pro zapojení stačí poslat název HR projektu, případně jeho stručný popis s kontaktními údaji na adresu info@klubzamestnavatelu.cz.

info@klubzamestnavatelu.cz

Obchodní adresa
KLUB ZAMĚSTNAVATELŮ MANAGEMENT a.s.
Novákových 320/18

Korespondenční adresa