Termíny

Letošní ročník ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku je díky řadě doprovodných kategorií celoročním projektem. Seznamte se s harmonogramem hlavních akcí.

Od 3. 2. 2017 – možnost registrace do hlavní kategorie i do ostatních částí soutěže
3. 2. až 13. 4. 2017 – sběr dat v podobě přijatých dotazníků, včetně kontroly a „čištění“ údajů
13. 4. až 5. 5. 2016 – finální kontrola a zpracování dat
15. 5. až 9. 6. 2017 – vyhlašování výsledků v regionech

12. 6. 2017 – SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ OCENĚNÍ SODEXO ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2017 s doprovodnou konferencí a veletrhem škol, talentů a start-upů v Kongresovém centru Praha. Více informací o letošní hlavní akci naleznete průběžně na webu Klubu zaměstnavatelů.

LISTOPAD 2017 – Finále Ceny personalistů 2017 za nejlepší HR projekt proběhne na VI. výročním HR SUMMITU Klubu zaměstnavatelů.

Finále soutěže Osobnost HR (přesné informace k vyhlášení této kategorie brzy doplníme).

Více o setkáních spojených s letošním ročníkem a možnost registrace naleznete v rubrice AKCE webu Klubu zaměstnavatelů.

Fotogalerie: 2016 2015 2014 2013