Aktuality

Oceněné firmy z ročníku 2016 budou chtít letos obhájit své pozice

Startuje již 15. ročník prestižní soutěže, ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2017 bylo zahájeno

Značka zaměstnavatele, neboli HR brand nabývá stále více na významu. Ti nejlepší personalisté už vědí, že dobré umístění v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku patří k unikátním příležitostem jak svou značku na trhu práce posílit a využít nejen při náboru.

Letošní, již 15. ročník ocenění s titulem Sodexo Zaměstnavatel roku 2017 právě přijímá registrace do hlavních kategorií na webu Zaměstnavatele roku, v sekci Registrace a kontakty ZDE. Vyplněný dotazník s údaji pro hodnocení i potvrzený souhlas se zpracováním poskytnutých údajů je třeba odeslat do 13. 4. 2017 na email zamestnavatelroku@cz.pwc.com.

Od 6. 2. 2017 je také možné přihlašovat HR projekty do kategorie Cena personalistů 2017, která díky rostoucí kvalitě projektů rok od roku zvyšuje svou prestiž. Informace k dalším kategoriím a průběhu letošního ročníku budeme postupně zveřejňovat na webu Zaměstnavatele roku a firmám v naší databázi zašleme také souhrnný informační mail.

Vyhlášení výsledků hlavních kategorií Sodexo Zaměstnavatel roku nad 5000 zaměstnanců, Sodexo Zaměstnavatel roku do 5000 zaměstnanců a Sodexo Progresivní zaměstnavatel roku do 500 zaměstnanců se letos uskuteční v pondělí 12. 6. od 14 h v Kongresovém centru Praha. Součástí celostátního finále bude tradiční konference, tentokrát na téma Moderní způsoby hledání, rozvíjení a udržení, talentů, kdy začít a jak propojit efektivně i včas firmy, školy, studenty a začínající mladé podnikatele. V bezprostřední blízkosti konferenčního sálu umístíme stánky škol, firem, start-upů a kromě nejlepších zaměstnavatelů z celé ČR letošní ročník zpřístupníme i zájemcům o práci, zejména z řad vysokoškoláků, kteří se předem zaregistrují.

V úterý 13. 6. vyjde příloha Zaměstnavatel roku v celostátním nákladu deníku MF DNES.

Fotogalerie: 2017 2016 2015 2014

Mediální spolupráce

Generální partner

sodexo

Premium partneři

euroclinicum-logo fincentrum-logomanpowergroup-logo kb-penzijni-fond-logo

Organizátor

logo-klub-zamestnavatelu

Odborní garanti

pwc-logo

logo-konto-bariery-nove
logo-aiesec

Partneři pro rozvoj

logo-havel-holasekNative PR td-logo

Záštita

logo-mpsv