Registrace

Odborným garantem soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2017 je poradenská společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika s.r.o. (dále jen PwC).

Na základě vyplněné přihlášky obdrží účastník soutěžní Dotazník vycházející z metodiky PwC Saratoga a po jeho zpracování kromě vyhodnocení do ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2017 získá také zpětnou vazbu.

Dotazník i Souhlas lze odevzdat současně do termínu uzávěrky letošního ročníku do 13. 4. 2017.

Pravidla pro vyplnění:
Pro vyhodnocení v soutěži je nutné poskytnout data v růžově zbarvených polích.
Pro obdržení zpětné vazby je nutné vyplnit celý dotazník.
Společnosti nad 500 zaměstnanců vyplňují dotazník celý.

Zpětná vazba pro rok 2017:
Opět obdrží všichni účastníci, kteří vyplní celý dotazník, zpětnou vazbu v podobě přehledu konkurenceschopnosti ve všech soutěžních indikátorech. Dozví se tak, zda jsou pod mediánem trhu nebo nad ním – kde vynikají a kde naopak můžou hledat prostor pro zlepšení.

Poplatek za přihlášení

Přihlášení do hlavních kategorií nad 500 zaměstnanců: 9.600 Kč + DPH

Cena zahrnuje:

– 1 vstup na celostátní slavností vyhlášení výsledků (více o akci se průběžně dozvíte ZDE)
 – 1 vstup na regionální kolo s krajským vyhlášením
 – Zpětnou vazbu k výsledkům od PricewaterhouseCoopers

Pro členy Klubu zaměstnavatelů je přihláška a účast na celostátním slavnostním vyhlášení ZDARMA resp. v ceně roční platby (počet míst dle kategorie partnerství).

Aktuální podmínky vstupu do Klubu zaměstnavatelů naleznete ZDE.

Účast v ostatních kategoriích Progresivní zaměstnavatel (do 500 zaměstnanců), Zaměstnavatel bez bariér, The Most Desired Company, Osobnost HR a Cena personalistů za nejlepší HR projekt je také v letošním ročníku bezplatná pro všechny společnosti, jejichž převažujícím předmětem činnosti nejsou služby pro lidské zdroje.

Kontakty:
E-mail: zamroku@klubzamestnavatelu.cz
Telefon: +420 604 232 251

Do tohoto pole, prosím, nic nepište, musí zůstat prázdné!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.

* SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘE. Po vyplnění registračních údajů a jejich zpracování na straně organizátorů obdržíte v případě zájmu o účast v hlavních kategoriích Sodexo Zaměstnavatel roku 2017 nad 5000, nebo do 5000 zaměstnanců, případně Progresivní zaměstnavatel roku 2017 do 500 zaměstnanců, na zadanou mailovou adresu formuláře Soutěžního dotazníku a Souhlasu se zpracováním poskytnutých údajů.

Oficiální přihlášení do ocenění potvrdíte teprve následným zasláním vyplněného Soutěžního dotazníku a potvrzeného Souhlasu se zpracováním údajů v termínu uzávěrky do 13. 4. 2017.

* Takto označené položky jsou povinné.

Fotogalerie: 2016 2015 2014 2013