Letošní finále se slavnostním večerem bude 14. 6. v pražské Novoměstské radnici

Registrace do Zaměstnavatele roku jsou v plném proudu, uzávěrka vyplněných dotazníků je 11. dubna

Snad nikdy v historii nepotřebovali firmy tolik posilovat svou HR značku jako v letošním roce. Úspěch v nejdůležitějším ocenění pro zaměstnavatele je k tomu jednou z nejlepších a také nejefektivnějších příležitostí. Koncem února odstartoval již 14. ročník soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku, která je součástí Výročních cen Klubu zaměstnavatelů.

Nejuznávanějším a nejvíce ceněným mezi firmami se stal Zaměstnavatel roku nejen kvůli dlouhé tradici a rok od roku silnější medializaci v čele s rozsáhlou přílohou deníku MF DNES. Důležitou roli hraje podle ředitele Klubu zaměstnavatelů a zakladatele soutěže Pavla Huláka také objektivita mezinárodní metodiky Saratoga a garance nestrannosti hodnotící firmy PricewaterhouseCoopers. „Žádné komise, žádná soutěž krásy, kdo se komu líbí, nebo nelíbí, jen objektivní tvrdá data, včetně ekonomických ukazatelů“, doplňuje Pavel Hulák.

Zaměstnavatel roku už dlouho není osamocen a firmy během celého roku soutěží také v dalších kategoriích Výročních cen Klubu zaměstnavatelů. Kromě odevzdání vyplněného dotazníku je nyní do 11. dubna nejvíce aktuální také přihlašování projektů do soutěže Cena personalistů, jejíž krajská kvalifikace kola bude probíhat v rámci vyhlašování Zaměstnavatele regionu v květnu a červnu.

Přehled Výročních cen Klubu zaměstnavatelů

- Progresivní Zaměstnavatel roku do 5.000 zaměstnanců
- Zaměstnavatel roku do 5.000 zaměstnanců
- Zaměstnavatel roku nad 5.000 zaměstnanců