Alena Kozáková z Iveco Czech Republic přebírá trofej od Marka Fáče ze Sodexo

Na Vysočině byli kromě domácích firem oceněni také Zaměstnavatelé regionu z Pardubického a Královéhradeckého kraje

Mezi nejúspěšnější regionální zaměstnavatele se zařadily společnosti Iveco, Valeo Compressor Europe a Ammann a uspěly také další firmy, zejména z automobilového průmyslu.  Vyhlašování výsledků 12. ročníku ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku se zastavilo na Vysočině. V prostorách hotelu Skalský dvůr nedaleko Bystřice nad Pernštejnem byli 2. června v odpoledních hodinách dekorováni krajští vítězové titulem Sodexo Zaměstnavatel regionu 2014 v krajích Vysočina, Královéhradecký a Pardubický.

V domácím kraji bodovali zástupci automobilového průmyslu. Jedním z vítězů je závod Valeo Compressor Europe v Humpolci, nejmladší zástupce průmyslové skupiny Valeo na území České republiky, která se specializuje na výrobu rotačních a pístových kompresorů pro klimatizační systémy osobních automobilů. „Toto ocenění je pro nás velice významné a prestižní. Již potřetí se nám podařilo získat 1. místo v soutěži Zaměstnavatel regionu 2014 do 5 000 zaměstnanců v kraji Vysočina. Ocenění je důležitým ukazatelem pro všechny naše stávající zaměstnance, obchodní partnery a hlavně potenciální uchazeče o práci v naší společnosti. Pro vedení společnosti je toto ocenění výzvou a závazkem k dalšímu zlepšování pracovních podmínek v našem závodě,“ říká Laurent FASAN, Generální ředitel společnosti Valeo Compressor Europe.
Progresivní zaměstnavatelem se stala firma MANN+HUMMEL Service, poskytovatel servisních služeb (účetnictví, personalistika, management projektů, konstrukce & vývoj, IT, nákup aj.) pro ostatní pobočky MANN+HUMMEL Group. Mezi studenty se největšímu zájmu těší Stora Enso Wood Products Ždírec.

Výsledky v kraji Vysočina:

Sodexo Zaměstnavatel regionu -  do 5 000 zaměstnanců
Valeo Compressor Europe s.r.o.

Progresivní zaměstnavatel roku – do 500 zaměstnanců
1. MANN + HUMMEL Service s.r.o.
2. Rodinný pivovar Bernard a.s.
3. PKS stavby a.s.

The Most Desired Company – Nejžádanější zaměstnavatel regionu mezi studenty VŠ
Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

V Pardubickém kraji uspěla společnost Iveco Czech Republic, největší výrobní závod značky Iveco Bus, která je součástí skupiny CNH Industial N.V. Iveco Bus navrhuje, vyrábí a prodává široký sortiment vozidel hromadné dopravy.  „Soutěž Zaměstnavatel regionu je pro naši společnost každoroční příležitostí k získání informací o tom, jak si ve srovnání s ostatními zaměstnavateli kraje vedeme v oblasti hospodaření, odměňování, motivování či rozvíjení zaměstnanců. A nakolik jsou námi poskytované odměny a benefity již standardem či stále něčím navíc, čím oceňujeme naše současné zaměstnance a přitahujeme zaměstnance budoucí. Úspěšné výsledky a trvalý rozvoj Iveco Czech Republic, a. s. jsou potvrzeny řadou získaných prestižních ocenění.  Zaměstnavatel regionu 2014 je jedním z nich a my si ho velice vážíme,“ říká Alena Kozáková, Ředitelka lidských zdrojů, Iveco Czech Republic.
Progresivním zaměstnavatelem se stala firma Isolit-Bravo. Loňský titul nejžádanější zaměstnavatele v kraji mezi studenty vysokých škol obhájila eBRÁNA.

Výsledky v Pardubickém kraji:
Sodexo Zaměstnavatel regionu -  do 5 000 zaměstnanců
1.Iveco Czech Republic, a. s.
2.FOXCONN CZ s.r.o.
3.ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Progresivní zaměstnavatel roku – do 500 zaměstnanců
Isolit-Bravo, spol. s r.o.

The Most Desired Company – Nejžádanější zaměstnavatel regionu mezi studenty VŠ
eBRÁNA s.r.o.

Dvěma tituly v Královéhradeckém kraji se letos může pochlubit firma GMC Software Technology, která se stala progresivním zaměstnavatelem, ale zároveň se těší také největší popularitě mezi studenty vysokých škol.
„Ocenění Progresívní zaměstnavatel regionu si velmi vážíme a je pro nás potvrzením, že jak z pohledu businessu, tak z pohledu řízení lidských zdrojů děláme svoji práci dobře. Získaný titul je oceněním práce všech našich zaměstnanců, kteří k tomuto skvělému výsledku přispěli. Ocenění získáváme již po čtvrté a o to větší závazek je pro nás toto místo obhájit i v dalších letech. Titul Progresivní zaměstnavatel nám také pomáhá při budování značky zaměstnavatele a podporuje naše dlouhodobé náborové aktivity,“ říká Kateřina Chvátalová, Personnel Consultant, GMC Software Technology.

Výsledky pro Královehradecký kraj:

Sodexo Zaměstnavatel regionu -  do 5 000 zaměstnanců
Ammann Czech Republic a.s.

Progresivní zaměstnavatel roku – do 500 zaměstnanců
GMC Software Technology s.r.o.

The Most Desired Company – Nejžádanější zaměstnavatel regionu mezi studenty VŠ
GMC Software Technology s.r.o.